UWAGA!

Strona została przeniesiona na www.piesniarze.info
jak nagrac piosenki na radio samochodowe

jak nagrac piosenki na radio samochodowe

Sie 21

jak nagrac piosenki na radio samochodowe

Rodzice Dzieci – Dyskusja o bieżących wydarzeniach

Rozmowa z dziećmi o bieżących wydarzeniach?

Dlaczego nie? Istnieje tak wiele artykułów informacyjnych on-line, w gazetach i telewizji, które są naprawdę godne zauważyć. Sztuką jeśli masz zamiar rozmawiać z dziećmi o nich jest uniknięcie nasz dorosłych zachęcam do „komentarz” i / lub udostępniać własne opinie.kredytbezbik.net.pl Mówić o przełomie off! Większość dzieci są dość cholernie pewni naszych opinii – i nie trzeba wykład od nas.

Celem rozmowy z dziećmi na temat aktualnych wydarzeń, aby uzyskać ich opinie i przemyślenia. Na przykład, niedawno był artykuł o Levi Johnsona (wiesz byłego chłopaka Bristol Palin?). Był wywiad i pytano: „Czy masz jakieś żałuje”. On odpowiedział, że nie żałuję „bycie ojcem”. Bez względu na przekonania polityczne, to jest wielki lead-in do dyskusji.

W tym przykładzie, bez względu na wasze opinie i pomysły na ten temat, kwestia ta transmisja in-the-news może zapewnić wgląd pojęć i przekonań Twojego dziecka na temat wielu aspektów tej historii. To może być dobre otwarcie mówić o „seks przedmałżeński”, „relacje nastolatków”, „zachowań wyborów”, „ryzykownych zachowań”, „plany długoterminowe” i cała masa innych.

Jeśli chcesz rozpocząć rozmowę z dzieckiem o żadnej z tych kwestii, w jaki sposób zacząć? Usiąść i powiedzieć: „Byłem chcąc porozmawiać o ____” albo „Teraz jest dobry czas, aby mówić o ___” Albo: „Co sądzisz o ____?” Każdy z tych otworów dostarczonych out-of-the-blue prawdopodobnie nielegalnego niewypowiedziane myśli: „O rany, jedziemy … tu pojawia się wykład!”

Pomyłka, że ??wielu rodziców może zrobić w wychowaniu temat życia lekcję do dyskusji jest to, że dorośli często chcą prowadzić dyskusję. Po tym wszystkim, mamy doświadczenie dojrzałości i całe życie do przekazania. Kiedy tout własne opinie przed znalezieniem się, co nasze dzieci myślą, często zamknięte drzwi do otwartej i prawdziwej rozmowy.
Wpis zawdzięczamy http://www.konstel.com.pl/plyty-drogowe.html