Muzyka

Muzyka

Muzyka

Dzisiaj niemal każdy dzieciak ma komórkę albo mp3 wyposażone w słuchawki, dzięki temu może słuchać ulubionych piosenek, gdziekolwiek się znajduje. Ludzie w autobusach albo w tramwajach nie rozmawiają ze sobą lecz słuchają muzyki albo piszą SMSy. Nierzadko nie zwraca się uwagi kto siedzi obok nas. Ludzie są dla siebie jeszcze bardziej obcy niż kiedyś.https://linuxpl.com/ Nikt nie rozmawia ze sobą.

Nie ma z kim rozmawiać, kiedy wszyscy mają słuchawki na uszach. Nie jest to fizycznie możliwe. Muzyka stała się częścią naszego życia, dzięki niej odpływamy i możemy odpocząć. Taka jest rola i zadanie muzyki - by nas pobudzać i resetować po ciężkim dniu. Bo muzyka to odskocznia via ferraty w dolomitach wyjazd, ale nie może być zamiennikiem przyjaciół i normalnych relacji. Słuchawki są jakby wyznacznikiem, tego jak młodzi zamykają się we własnym świecie i ich jedynym światem jest przestrzeń wirtualna. Dzięki muzyce możemy odczuwać różne emocje.

Muzyka może niejako je uwalniać i być katalizatorem, który uwalnia negatywne i pozytywne uczucia. Zatem słuchajmy muzyki!

Wpis zawdzięczamy regeneracja filtrów DPF