jak nagrac piosenke z komputera na plyte cd

jak nagrac piosenke z komputera na plyte cd Po zdobyciu but na American Idol, Davis znalazł nogami, najpierw na czerwonym dywanie, a następnie na scenie.

W 2003 roku pracował jako korespondent zarówno Grammy za Entertainment Tonight i członek obsady mieszkalne muzycznej gdzie śpiewała solo iz kompletu w różnych aktach prawnych. Davis następnie udał się znaleźć sławę w produkcji scenicznej Dreamgirls. Choć od tego czasu wrócił do swojej roli w czynszu, to jest podobno, że pozostawi w maju 2007 roku.

Kimberly Caldwell: Po Ameryka nagrodzony ją na siódmym miejscu, Kimberly Caldwell udał się pozować do Maxim, i służyć jako korespondent Fox News 54321, a krótko sportów ekstremalnych show. Staje dobrze zorientowani w roli korespondenta, ona również zamawiane pracę jako American Idol reporter Fox News Live, Ryan na powietrze, Showbiz Tonight i TV Guide Channel. Plotki krążą, że Caldwell ma swoje nadzieje ustawione na stając się anchorwomen dla sieci Fox.

Choć życie Caldwella jako korespondent pozornie podjąć ją od tworzenia muzyki, to nie jest to regułą. W 2004 roku zaczął nagrywać swój debiutancki album, wyprodukowany przez jednego Randy Jackson i zawierających piosenek napisanych przez Diane Warren. To jednak jeszcze nie ujrzy światła dziennego.

Carmen Rasmussen: Po co go z powrotem do łask American Idol podczas rundy dziką kartę, Carmen Rasmussen został ostatecznie wyeliminowany z szóstym miejscu pod jej pasa. Najmłodszy finalista Idola sezonu Rasmussen udał się od śpiewania do aktorstwa, zamawiający rolę w Duma i uprzedzenie: Dniach Ostatnich komedii. Ale ona nie podcięła sobie akordy, vocal czy inaczej, i wydali EP-kę zatytułowaną Carmen w 2004 roku.

W 2005 roku jej poślubić syna gubernatora Utah Lt., natomiast 2006 zobaczył ją wykonać trzy występy w Fear Factor NBC; ukończyła na drugim miejscu. Rasmussen po czym wróciła do swoich muzycznych korzeni i podpisał z Lofton Creek Records w lutym 2007.
Wpis zawdzięczamy