jak nauczyc sie spiewac wysokie dzwieki

jak nauczyc sie spiewac wysokie dzwieki

Twój jedynym ograniczeniem jest w swoim własnym umyśle

"Jedynym ograniczeniem jest to, który z nich tworzy w swoim umyśle." Napoleon Hill

To był początek października i miałem trzy miesiące dokładnie wygraj wycieczkę do Bermudów w naszym corocznym konkursie sprzedaży. Chciałem wygrać źle i miałem naprawdę ciężko - ale najwyraźniej nie na tyle mocno, bo byłem daleko od osiągnięcia mojego celu.

Październik okazał się dobrym miesiącem; Jednak ja wciąż 50K $ dala od mojego celu. Nigdy wcześniej sprzedawane $ 25K w ciągu miesiąca, a co dopiero dwa miesiące z rzędu. W tym momencie mogę dać, ale naprawdę chciałem tej podróży.

Wiedziałem, że muszę kopać moje starania, a także zmienić swój stan umysłu. Na początku listopada, postanowiłem miałem zamiar go wygrać - nie wiem co. Myśl przyszło mi do głowy, że przyniesie mi dalej z moją strefę komfortu niż kiedykolwiek odważył wcześniej. W to, że będzie musiał być gotów zrobić kompletny i zupełny siebie durnia przed moimi klientami, a tym samym "Crona-Claus" urodził.

Crona-Claus oparto na nazwę firmy, którą pracował. Aby umieścić to w perspektywie, byłem jednym z niewielu kobiet w bardzo dziedzinie zdominowanej przez mężczyzn. Zawsze staramy się dopasować tak, aby moi klienci będą mnie szanować . Stając Crona-Claus, zdecydowanie się wyróżniał.

I założył czerwoną kurtkę, święta sweter z golfem, Santa kapelusz i czerwone spodnie, aby przejść wraz z moim stal czarna palcami buty i okulary ochronne. I wypełnione czarną torbę na śmieci z pojedynczo zawiniętych ciasteczek i noże (I wezwał mężczyzn konserwacji, a mężczyźni konserwacji kopać noże!) I wtedy stworzył mój "Twelve Days of Crona-Christmas" piosenki, które wymienione wszystkie moje specjalności, a ja śpiewałem że do moich klientów. (Należy pamiętać, że nie masz dobry głos śpiewu).

Wpis zawdzięczamy