jak nagrac piosenke z internetu na plyte

jak nagrac piosenke z internetu na plyte

Powrót do szkoły Organizacyjnego Porady

Wraz z rozpoczęciem szkoły, rodziny stoją nowe wyzwania organizacyjne. Zorganizuj się obecnie za najlepszy rok w historii szkoły. Korzystać z tych pomysłów, aby przygotować swój dom i rodzinę dla zapracowanych dni naprzód.

1. Pobierz kalendarz.

Szkolnego przynosi wydarzeń, takich jak funkcje szkolne, harcerskie spotkania, gry sportowe i lekcje muzyki. Nic uspokaja rok szkolny chaos jak kalendarz. Umieścić kalendarz w centralnym miejscu w domu, podobnie jak lodówka w kuchni. W ten sposób na pierwszy rzut oka, można zobaczyć, co tydzień do przodu wygląda i można planować wokół niego.

2. łatwość w wcześnie rano.

Złagodzić swoje dzieci z powrotem do rutyny. Zaczynają wstawać wcześniej na 2 tygodnie przed ponownym uruchomieniem szkolnych. Plan posiłków wokół czasów szkolnych, w ten sposób dzieci są łagodne z powrotem do szkolnej rutyny.

3. Unikaj Morning Madness.

Jak się rano szkolne w domu? Szalony i chaotyczny, a spokojny i wesoły? Planować wysłać swoich uczniów za drzwi w szczęśliwym, spokojnym nastroju. Każdego wieczoru, myśleć z wyprzedzeniem, aby następnego dnia rano. Ustaw od stołu, jak wyczyścić dania obiadowe. Przed rozłożyć ubrania dla dzieci w nocy. gospodarstw domowych Multi-dziecko może potrzebować harmonogram łazienki tak, że każdy dostaje tyle samo czasu przed lustrem.

4. planować.

Nowy rok szkolny przyspiesza tempo życia rodzinnego. Między zajęć sportowych, zajęć muzycznych, programów kościelnych i zobowiązań wolontariuszy, życie może być bardzo nerwowe.

Być zorganizowanym! Spróbuj siadając w niedzielę wieczorem na pół godziny i planować swoje posiłki rodziny na tydzień. W ten sposób wiesz, co kupujesz, gdy idziesz na zakupy. Spróbuj sesję zamrażarki gotowania i magazynów zamrażarkę z przygotowanych posiłków dla bezstresowych kolacje w nocy sportowych.

Wracając do szkoły może być nerwowe, ale próbując tych prostych wskazówek, mam nadzieję, że można ułatwić Ci drogę powrotną do rutyny szkolnej ponownie.

Czy wielkość od wewnątrz ciebie, ale nie wiesz jak to osiągnąć? I właśnie ukończył nowy 7 Część E-kurs "Znajdź swoją wielkość"

Pobierz za darmo tutaj: Znajdź swoją wielkość

Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć skuteczne nawyki i cele? Pobierz nasz nowy darmowy ebook tutaj: Goal Setting

Rebecca Osborn poświęcił swoje życie zmienia życie tysięcy ludzi, pomagając ludziom odnaleźć ich wielkość i prawdziwy potencjał poprzez Znajdź swoją wielkość biuletyn.

Wpis zawdzięczamy