przerwana lekcja muzyki (1999) – filmweb

przerwana lekcja muzyki (1999) - filmweb

The Best American Idol Runner Ups

Konkurs American Idol jest jednym, że każdy zawodnik chce wygrać. Po tym wszystkim, automatyczna umowa, że ??zwycięzca otrzyma jest natychmiastowy przepustką do sławy.

Kilka wielkich karier zostały uruchomione w wyniku pierwszego miejsca wykończeń. Wśród nich są Kelly Clarkson, Carrie Underwood i Jordin Sparks. Wszystkie te stały się znani, wszystko z powodu ich obecności na wystawie.

W tym samym czasie, drugie miejsce nie jest tak źle sama. Wiele drugim miejscu znalazły sukces komercyjny po koncercie, a niektóre z nich znalazły jeszcze więcej sukcesów niż zwycięzców, którzy je zwieńczonymi.

Rzućmy okiem na niektóre z najbardziej udanych na drugim miejscu w American Idol. Wszystkie one mają wiele powodów do wdzięczności za ich końca, nawet jeśli nie było to zwycięstwo.

Jak o drugim sezonie w płozy up, Clay Aiken? Jeśli oglądaliście show, trzeba pamiętać o nerdy wygląd tego chudego faceta, który zna jedna myśl może kiedykolwiek śpiewać. Chłopiec, czy udowodnić wątpiących źle od chwili, gdy śpiewał swoją pierwszą piosenkę.

Wiele osób uważało, że Aiken zasłużył na zwycięstwo nad Ruben Studdard, ale Ameryka głosowali i wybrali Ruben. Mimo to, Aiken cieszy się trwalszy po Idol karierę niż Studdard zrobił, a on nadal jest gwiazdą dzisiejszego. Czy on ubijaniu obecnie hitów radiowych lub występując na Broadwayu, Aiken osiągnął wiele, z legion fanów za nim.

Innym wielkim sukcesem jest to, że David Archuleta. To dziecko obliczu piosenkarka podbiła serca milionów Amerykanów w sezonie 7, a ty nadal go znaleźć wszędzie dzisiaj. Młody Archuleta ma wielką karierę, która nas czeka, a on z pewnością będzie od dłuższego czasu.

Ostatnio nazwę, aby dodać do listy jest drugie miejsce w ubiegłym sezonie, Adam Lambert. Wielu uważało, że Lambert był najbardziej utalentowany w serialu, a wczesne oznaki wskazują, że jest znacznie bardziej poszukiwane niż zwycięzca Kris Allen był.

Nathan Gero pisze także o kryształowe lampy i lampy kryształowe podłogowych.

Wpis zawdzięczamy