UWAGA!

Strona została przeniesiona na www.piesniarze.info
jak nagrac piosenke z komputera na kasete

jak nagrac piosenke z komputera na kasete

Lis 19

jak nagrac piosenke z komputera na kasete

Jak dostać coś swojego umysłu!

Krok 1:

Jedna wskazówka jest, jeśli jesteś w łóżku naprawdę wcześnie / późno po prostu wyjąć notebooka lub papier i pióro! Następnie spisać pomysły dla przyszłych książek będzie, że będzie to fajne opublikować, pomysły, pisać wpisy do dziennika, lub po prostu wyciągnąć! Kolejna wskazówka łóżko jest, aby włączyć telewizor.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Oglądaj szczęśliwe show i zamknij oczy, słuchać tego, co mówi, tv, spróbuj pomyśleć chwilę lub pamięci trzeba było wspólnego z tym, co słychać z telewizora. Można również pomyśleć o czymś cieszyć Picture It reklamową w swoim umyśle podczas odliczać od 100.

Krok 2:

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]

Kiedy byłem mały i myśli o strasznych rzeczach lub koszmary moja mama i ja trick, który pomaga czasem. Wyobrażała sobie, aby otworzyć głowę i wyjąć cenę papieru z moją głową. Wtedy ona rozsypał go (wyobrazić) i wyrzucił go. Jeśli nie masz dobrą wyobraźnię mam inny sposób. Weź kartkę papieru i zapisz uczucia, które chcesz ze swojego umysłu. Rip gazetę i ją wyrzucić! Następnie podejmuje kolejny kawałek i zapisz dobrych rzeczy / myśli !!

Etap 3:

Uzyskaj gumką i utrzymać ją na swoim nadgarstku. Teraz za każdym razem myślisz o myśli nie chcesz, nałóż opaskę na nadgarstku!

Etap 4:

Zrób coś! Na przykład: gra planszowa, perfumy, wazon itp Staraj się być dopracowane przebiegły !! Bądź bardzo oszczędny!

Etap 5:

Make up taniec lub piosenkę! Sprawiają, że nie jest zadowolony smutny, więc nie będzie myśleć o niechcianych myśli.

Etap 6:

Aby dostać coś swojego umysłu można zrobić ten konkurs! Tworzą rytm i skomentować lub coś zrobić, aby zmusić go do mnie! Będę wybrać zwycięzcę. Oto przykład kadencji (* = Stomp). Flip Flop nigdy nie przestać lemingi usłyszeć lewą spadek stóp * nie słyszy * trochę głośniej * * dużo lepiej trzymać się razem *. **** 5678 (wszyscy zatrzymuje się na 8)!

Zadziałało?

Wpis zawdzięczamy [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]