jak nagrac piosenke z komputera na telefon

jak nagrac piosenke z komputera na telefon

Dokładnie, kiedy należy rozpocząć swoje kariery

Ostatnio poproszono mnie, "Kiedy należy zacząć myśleć o ścieżce kariery? Liceum? College? Graduate School? Po pracy kilka lat?" Może uważasz, że należy pracować między liceum i na studiach, aby poznać świat pracy. Może powinien pan wiedzieć, co chcesz studiować przed pójściem do college'u, mając swoją ścieżkę kariery założona przed wydawać tysiące dolarów na edukację. A może należy użyć lata college'u jako czas do zbadania możliwości kariery. Każdy człowiek jest niepowtarzalny i rozwój nie ma prostą drogę. rozwój kariery nie jest wyjątkiem. Co jeśli powiem, że Twój rozwój kariery zaczyna się jak najszybciej nauczyć się chodzić, mówić i naśladować tych wokół ciebie? Czy myślisz, że jestem szalony, czy to ma sens dla ciebie?

rozwój kariery jest częścią rozwoju człowieka. Zaczyna się w momencie narodzin i trwa jak opanować coraz więcej umiejętności przez całe życie. Dzisiaj jest inny dzień. Wiele lat temu, osoba zdecyduje się na karierę i pozostać z nim pracuje trzydziestu do czterdziestu lat w tym samym polu na całej ich kariery zawodowej. Dzisiaj, nie jest niczym niezwykłym dla ludzi, aby zmienić karierę dwa lub nawet trzy razy w latach ich pracy. rozwój kariery nie porusza się do przodu w linii prostej. Trzeba czasu, aby zrozumieć, kim jesteś, co lubisz, co Cię, co czujesz są twoje mocne i słabe strony i jaki rodzaj życia chcesz żyć interesuje. Wszystkie te rzeczy wymagają czasu, aby zbadać, ocenić i plan. To wymaga lat! Kiedy zacząć? Ty zaczął zaraz po urodzeniu!

Kiedyś żartował, że moja córka miała czterdzieści odkąd skończyła cztery lata. Jako małe dziecko pokazała cechy, które można uznać za umiejętności zawodowe. Lubiła być za, więc wiedział, odkąd skończyła cztery byłaby liderem i rodzaj przejęcie osoby. Ona również lubi pomagać innym.
Wpis zawdzięczamy