jak nagrac piosenke z komputera na kasete

Categories:Gwiazda

jak nagrac piosenke z komputera na kasete

Jak dostać coś swojego umysłu!

Krok 1:

Jedna wskazówka jest, jeśli jesteś w łóżku naprawdę wcześnie / późno po prostu wyjąć notebooka lub papier i pióro! Następnie spisać pomysły dla przyszłych książek będzie, że będzie to fajne opublikować, pomysły, pisać wpisy do dziennika, lub po prostu wyciągnąć! Kolejna wskazówka łóżko jest, aby włączyć telewizor. Oglądaj szczęśliwe show i Hurtownia chemii gospodarczej zamknij oczy, słuchać tego, co mówi, tv, spróbuj pomyśleć chwilę lub pamięci trzeba było wspólnego z tym, co słychać z telewizora. Można również pomyśleć o czymś cieszyć Picture It reklamową w swoim umyśle podczas odliczać od 100.

Krok 2:

Kiedy byłem mały i myśli o strasznych rzeczach lub koszmary moja mama i ja trick, który pomaga czasem. Wyobrażała sobie, aby otworzyć głowę i wyjąć cenę papieru z moją głową. Wtedy ona rozsypał go (wyobrazić) i wyrzucił go. Jeśli nie masz dobrą wyobraźnię mam inny sposób. Weź kartkę papieru i zapisz uczucia, które chcesz ze swojego umysłu. Rip gazetę i ją wyrzucić! Następnie podejmuje kolejny kawałek i zapisz dobrych rzeczy / myśli !!

Etap 3:

Uzyskaj gumką i utrzymać ją na swoim nadgarstku. Teraz za każdym razem myślisz o myśli nie chcesz, nałóż opaskę na nadgarstku!

Etap 4:

Zrób coś! Na przykład: gra planszowa, perfumy, wazon itp Staraj się być dopracowane przebiegły !! Bądź bardzo oszczędny!

Etap 5:

Make up taniec lub piosenkę! Sprawiają, że nie jest zadowolony smutny, więc nie będzie myśleć o niechcianych myśli.

Etap 6:

Aby dostać coś swojego umysłu można zrobić ten konkurs! Tworzą rytm i skomentować lub coś zrobić, aby zmusić go do mnie! Będę wybrać zwycięzcę. Oto przykład kadencji (* = Stomp). Flip Flop nigdy nie przestać lemingi usłyszeć lewą spadek stóp * nie słyszy * trochę głośniej * * dużo lepiej trzymać się razem *. **** 5678 (wszyscy zatrzymuje się na 8)!

Zadziałało?

Wpis zawdzięczamy