jak nagrac piosenke na komputer z internetu

jak nagrac piosenke na komputer z internetu

American Idol Season 2-, gdzie są teraz

Ja nie chcę wymieniać nazwisk, ale dzięki niektórych osób (hm, ja) wiemy, co stało się z zawodników z American Idol Season 1. Niektóre z nich zasłynął śpiewacy, inni z powodzeniem za muzyką. American Idol Season 2, student drugiego roku, wyprodukowany jeszcze lepsze wyniki. Nie tylko Ruben Studdard, glina Aiken i Kimberly Locke - pierwsze, drugie i trzecie miejsce zwycięzcy odpowiednio - odnosił sukcesy na falach, ale wielu innych zawodników również przeszli do wielkiej sławy w muzyce scenie i telewizji.

Josh Gracin: Ze względu na wcześniejsze zobowiązania, Josh Gracin powrócił do życia morskiego natychmiast po tym, jak został wybrany off American Idol. Jego zaangażowanie wojskowe uniemożliwiła mu w trasie z pozostałych zawodników. To jednak nie zaszkodzi mu szansę na sławę. Z pomocą Jay Demarcus z Rascal Flatts, Gracin została podpisana do Lyric Street Records i wydał swój pierwszy album w lipcu 2004. To był certyfikat Złota Płyta.

Kilka miesięcy później, Gracin został honorowo zwolniony ze służby wojskowej; Rząd dał mu pozwolenie na odstawił amunicję i podniósł mikrofon na dobre. Śpiewał na ścieżkach dźwiękowych filmów i na płycie Jim Brickman w 2005 roku i produkowany zarówno jedno- i jego trzecie dziecko w roku 2006. Jego najnowszy album, wszystko o was wszystkich, ma zostać wydany wiosną 2007 roku znajduje się również spekulacje, że Gracin może zastąpić wokalista zespołu Lonestar, który jest rzekomo pozostawiając jeszcze w tym roku.

Frenchie Davis: Choć to jeden z bardziej znanych idoli z Sezonu 2, frenchie Davis został zdyskwalifikowany przed finałami po zdjęcia z jej stwarzających topless pojawiły się w Internecie. Niezależnie od tego, Davis był w stanie wbić przysłowiowego języka u producentów Idol znajdując własną sławę.
Wpis zawdzięczamy