jak nagrywac piosenki z radia internetowego

jak nagrywac piosenki z radia internetowego Jej pierwszy album ma zostać wydany wiosną 2007 roku.

Vanessa Olivarez: Pośród kontrowersji, Vanessa Olivarez został pierwszym finalistą wyeliminowany z sezonu 2. Niektórzy spekulują, że jej likwidacja przyszedł w wyniku jej dokonywania niegrzeczny komentarz, ten, który został przez twórców skryptów sieciowych. Niemniej jednak, po wyeliminowaniu Olivarez zniósł American Idol, a przez jakiś czas, America: przeniosła się do Kanady.

Podczas pobytu w Kanadzie, Olivarez kontynuował muzyki i wydała singiel, który osiągnął numer 9 na kanadyjskiej wykresów. Była również obsadzony w głównej roli w produkcji Hairspray, Toronto, w którym otrzymała entuzjastyczne recenzje. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych, Olivarez połączyć się z gospodarzem American Idol pojawiając się na On Air With Ryan Seacrest. Ona również dołączył dwie grupy muzyczne, Butterfly Stitch i południe 70.

Podobnie jak w przypadku zawodników z pierwszego sezonu, wielu z tych, z American Idol Season 2 były w stanie wykorzystać swoje zaangażowanie i doświadczenie jako sposób, aby ich stopę w branży muzycznej i rozrywkowej. Jest to tendencja nie jest prawdopodobne, aby zatrzymać w najbliższym czasie: kiedy ludzie odkrywają talent, mają tendencję, aby znaleźć miejsce, aby go umieścić.

Wpis zawdzięczamy